XII Niedziela Zwykła

23.06.2024

Bracia: Miłość Chrystusa przynagla nas, pomnych na to, że skoro Jeden umarł za wszystkich, to wszyscy pomarli. A właśnie za wszystkich umarł Chrystus po to, aby ci, co żyją, już nie żyli dla siebie, lecz dla Tego, który za nich umarł i zmartwychwstał. Tak więc i my odtąd już nikogo nie znamy według ciała; a jeśli nawet według ciała poznaliśmy Chrystusa, to już więcej nie znamy Go w ten sposób. Jeżeli więc ktoś pozostaje w Chrystusie, jest nowym stworzeniem. To, co dawne, minęło, a oto wszystko stało się nowe. (2 Kor 5, 14-17)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które odprawiamy w kościele po wieczornych Mszach św.; u Sióstr w piątki o godz. 17.00.
 2. Informujemy, że od poniedziałku 1 lipca, przechodzimy do wakacyjnego porządku odprawiania Mszy św. w naszym kościele: w niedziele godz.: 8.00, 10.00, 12.00 i o 17.30, w dni powszednie od poniedziałku do piątku o godz. 18.30, natomiast w soboty o godz. 7.30 i 18.30.
 3. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej organizuje zbiórkę makulatury. Pojemnik będzie stał na parkingu od strony ul. Grajewskiej do 23 czerwca. Bardzo prosimy by nie wrzucać tektury, kartonów i książek ze sztywnymi okładkami.
 4. W poniedziałek w liturgii obchodzimy Uroczystość narodzenia Św. Jana Chrzciciela.
 5. Spotkanie chóru parafialnego w czwartek po wieczornej Mszy św. w sali w domu parafialnym.
 6. W piątek imieniny obchodzi Ks. Ireneusz Staniszewski.
 7. W sobotę w liturgii obchodzimy Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.
 8. Siostra Aldona Wysocka, misjonarka pracująca w Togo, dziękuje wszystkim, którzy zechcieli wesprzeć jej pracę misyjną złożonymi ofiarami. Zebrano 9211 zł i 31 gr.
 9. Dziękujemy za złożone ofiary. Bóg zapłać!
 10. Biuro Parafialne czynne jest w czasie wakacji od poniedziałku do piątku tylko przed południem w godzinach od 10.00 do 12.00.
 11. Módlmy się o Boże Miłosierdzie dla naszych zmarłych.

Plik PDF do pobrania: XII Niedziela Zwykła